Strona główna » Wycena ogrzewania
Kategorie
Rozwiń
Filtry

Wycena ogrzewania

Darmowa wycena - Ile kosztuje ogrzewanie podłogowe elektryczne?

Przejdź do formularza wyceny ogrzewania

Nasza firma jest na rynku od 1997 r. Od lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze instytucji, firm jak i osób prywatnych w zakresie sprzedaży i montażu ogrzewania elektrycznego. W dzisiejszych czasach zakup to dopiero połowa sukcesu. Dla naszych klientów mamy do zaoferowania darmową wycenę systemu grzewczego oraz opiekę fachowca po zakupie w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy fachowcami w swojej branży, znamy nasze produkty już od wielu lat. Nasze doświadczenie pozwala nam na dobraniu odpowiedniego systemu grzejnego do Państwa potrzeb. Jeżeli nie chcą Państwo skorzystać z naszego zaprojektowanego formularza do darmowej wyceny, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z naszym biurem. 

Kontakt specjalisty w sprawie wyceny ogrzewania:

Po wypełnieniu formularza, nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu zaoferowania optymalnego systemu grzewczego do ogrzewania elektrycznego. Uzyskają Państwo informacje ile kosztuje ogrzewanie elektryczne oraz jakie produkty i wytyczne są niezbędne do przeprowadzenia montażu. 
 

Indywidualny opis w formularzu

W zależności od wyboru typu systemu ogrzewania, prosimy o umieszczenie opisu zgodnie z poniższym schematem: 

Ogrzewania podłogowe domu / mieszkania jako jedyny system: 
Opis istniejącego stanu budowy

Ogrzewanie jednego pomieszczenia / pomieszczeń
Opis konstrukcji istniejącej podłogi oraz stan budynku 

Inny system ogrzewania elektrycznego
Prosimy podać powierzchnie w m2 i wysokość pomieszczeń do ogrzewania 
 


 

FORMULARZ KONTAKTOWY DO DARMOWEJ WYCENY


Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Wybierz typ ogrzewania:

Rzut / rzuty / zwymiarowane szkice pomieszczeń:

System ogrzewania dotyczy:

Opis istniejącego stanu budowy, konstrukcji istniejącej podłogi czy innych ważnych informacji:

Wycena ma dotyczyć:

*Miejscowość budowy:

Przejdź do strony głównej
Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.
Firma ELTOM istnieje w branży instalacyjnej od 1997 roku. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze instytucji, firm, jak i osób prywatnych w zakresie instalacji elektrycznych oraz systemów ogrzewania. Domeną firmy jest elektryczne ogrzewanie podłogowe i przeciwoblodzeniowe. ELTOM jest autoryzowanym partnerem handlowym wielu renomowanych firm z branży instalacyjnej i grzewczej. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną, montaż, serwis oraz szkolenia dla instalatorów i projektantów. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów w 10 rocznicę działalności firmy uruchomiliśmy sklep internetowy. Konkurencyjne ceny, możliwość negocjacji oraz fachowe doradztwo techniczne to atuty cenione przez naszych klientów.
Bądź z nami
P.P.H.U. ELTOM
ELTOM - Ogrzewanie elektryczne