Mata grzejna DEVImat 200T DTIF-2070W 10,5m2 dł.21,0m nr kat.83020748
DEVI / DANFOSS A/S
40 osób kupiło 48 produktów
Dostępność: Produkt na wyczerpaniu
Kod producenta: 83020748
Kod EAN: 5703466196113
Powierzchnia grzewcza: 10,5 m²
Wybierz wariant produktu
Wariant: 10,5m2 2070W
Dodaj do koszyka
szt.
dodaj do schowka
  • Produkty
    dostępne od ręki
  • Autoryzacja
    znanych firm
  • 14 dni na
    zwrot
  • Atrakcyjne
    ceny
  • Wysyłka
    w 24 h
  • Zamów wycenę
    ogrzewania
  • Opis produktu
  • Opinie (0)
Długość: 21 m
Mata DEVI Devimat DTIF-200
Dział Ogrzewanie elektryczne
Rodzaj Ogrzewanie podłogowe
Typ  Mata grzejna Devimat DTIF-200
Cechy produktu
Jednostronne zasilanie;
Warstwa samoprzylepna na całej szerokości maty
Rodzaj kabla  Dwużyłowy z ekranem
Napięcie znamionowe
230V
Moc jednostkowa 200W/m2
Moc maty 2070W
Długość 21,0m
Szerokość 0,48m
Grubość
3 - 3,5mm
Powierzchnia grzewcza
10,5m2
Izolacja zewnętrzna PVDF 120°C
Izolacja  żyły grzejnej FEP, Teflon
Certyfikaty znak B, CE, IEC, 335-2-96/SEMKO
Gwarancja 20 lat
Informacje ogólne
Elektryczne maty grzejne 100W/m2 stosujemy dla podłóg pokrytych wykładziną, klepką czy panelami podłogowymi, zaś maty 150W/m2 zalecane są do podłóg wykończonych terakotą lub kamieniem. Maty grzejne DEVImat o mocy 200W/m2 stosuje się do zimnych pomieszczeń, ogrodów zimowych oraz stref brzegowych pod płytki (kafelki, terakotę), płyty kamienne.